עיצוב מצגות - Galia infographics
15717
rtl,page-template-default,page,page-id-15717,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

עיצוב מצגות לעסקים ולמשקיעים

מיליוני מצגות מוצגות ברחבי העולם מדי יום, במקרים רבים הן מפספסות את חותמן. קיבלת הזדמנות להציג את הרעיון שלך? המותג או המוצר שלך? אתה רוצה שאנשים ממש יקשיבו. המטרה היא ליצור מצגת חשובה באמת. מאז 2012, יש לי את הכבוד לייצר מצגות עוצמתיות ומעוררות השראה עבור חברות קטנות וגדולות, בתחילת דרכן, יזמים, ותאגידים בין לאומיים.

בתהליך העבודה אני עושה שימוש במגוון כישורים שצברתי לאורך השנים, אינפוגרפיקה, טיפוגרפיה, עריכת תמונות,  קופירייטינג, חווית משתמש ועוד. בכל פרויקט, מטרותי העיקריות הן ליצור מצגת שמשאירה את חותמה, שמעבירה את המסר ביעילות המירבית, מצגת שמעשירה את המותג והמוצר המוצגים בה ומגדירה מחדש את הדרך בה הם נתפסים בעיני קהל היעד. אני מחויבת לעבודה עם לקוחותי ולהבטחה כי כל מטרות הפרויקט ימומשו. אני מלווה את לקוחותי משלב הקונספט ועד האספקה הסופית של העיצוב.

מצגת עסקית
מקצועית

 

על המצגת שלך לשמור על איכות ומקצועיות, בין אם מטרתה הגשת רעיון יצירתי, עבודה אקדמאית, מפגש צוות פנימי, הצגת ד״וחות או הפגישה שתסגור את עסקת המאה.
לנראות המצגת שלך יש חשיבות עליונה. בידיים הנכונות היא יכולה לשמש כלי מדהים לשיתוף הרעיונות והחזון שלך. התשוקה שלי היא לספר את הסיפור שלך בצורה הויזואלית הטובה ביותר ולקחת אותו לשלב הבא.

מצגת powerpoint

 

לקוחות רבים פונים אלי בשלב בו ברשותם מצגת Powerpoint או Keynote מוכנה עליה עמלו שעות רבות. הם רוצים להביא את המצגת הזו לרמה הויזואלית הגבוהה ביותר ויחד עם זאת להותירה בפורמט הקיים חיה ונושמת ומאפשרת שינויים בכל רגע נתון ולעיתים על ידי אנשי צוות שונים בחברה. כאן אני נכנסת לתמונה ומשדרגת את המצגת הקיימת תוך הותרת מרכיביה ברי-עריכה. גרפים, תרשימים, כותרות, טקסט וכו׳ הכל נשאר בר-עריכה ונגיש ללקוח בפורמט הידוע והמוכר לו.

מצגת אינפוגרפית

בתור פריקית של אינפוגרפיקה, אני מודעת לעוצמתיות החזותית שבאלמנט אינפוגרפי לעומת טקסט רציף או תמונה. אני לוקחת תוכן מילולי ״משעמם״ ויבש ומבצעת בו מהפך. מייצרת בתוכו מבנים ותרשימים אינפוגרפיים, מפרקת אותו להיררכיות הנכונות ומחלקת אותו בין השקפים ליצירת זרימה נכונה ונעימה. המהפך האינפוגרפי של התוכן מונע את הרתיעה המובנת של הקורא אל מול גושי תוכן משמימים והוא מאפשר לקהל לקרוא את הסיפור שלך ולהבין אותו באמת.

WhatsApp chat