אינפוגרפיקת סקר 2018 של ראשי הקהילה היהודית באירופה - Galia infographics
16512
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16512,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

אינפוגרפיקת סקר 2018 של ראשי הקהילה היהודית באירופה

Category
עיצוב אינפוגרפיקה, עיצוב דפוס
Tags
אייקונים, אינפוגרפיקה, אינפוגרפיקת web, עיצוב איפנוגרפיקה, עיצוב ברושור, עיצוב דפוס
אודות הפרוייקט

סקר 2018 של מנהיגים ואנשי מקצוע בקהילה היהודית האירופאית מציג את תוצאות הסקר המקוון המוצע ב-10 שפות ומונה ל-893 מרואיינים ב-29 מדינות. הסקר נערך כל שלוש שנים באמצעות פורמט זהה, ומבקש לזהות מגמות לאורך זמן. הסקר עוסק בנושאים חשובים עבור הקהילה היהודית באירופה, כגון אנטישמיות, ביטחון ובטיחות, נישואי תערובת ועוד.

עבודתנו נעשתה בשיתוף עם מנהל המחקר של ג'וינט – אירופה, מרסלו דימנשטיין. בתהליך המשותף, תחילה חקרנו את הדו"ח המלא על כל תוכנו והעברנו אותו תהליך של זיקוק עד לבניית המהות התמציתית ביותר של התוכן, לאחר מכן מצאנו את הדרך הטובה ביותר להציג את המהות באופן חזותי, נגיש ומעניין. המשימה היתה מאתגרת ומרתקת, והוותה תזכורת טובה למדוע אנחנו כל כך אוהבים אינפוגרפיקה.

 

"שימוש באינפוגרפקה להצגת ממצאי המחקר שלנו הוכחה כהחלטה מכרעת, עבורנו היא היתה כלי פנטסטי להפצת הממצאים בקרב בעלי עניין, כולל משיבי הסקר. יתר על כן, האינפוגרפיקה הוותהו חלק מרכזי בכנס הצגת ממצאי הסקר, שם עודדנו את המשתתפים להסתמך על האינפוגרפיקה כאמצעי ליצירת דיון וגיבוש פעולות עתידיות שיש לנקוט. לא חיפשנו "מעצב גרפי"בלבד, אלא איש מקצוע שיכול לסרוק יחד איתנו את התוכן ולהציע פתרונות גרפיים חכמים, בשונה לחלוטין ממעצב גרפי "סטנדרטי", את כל זאת מצאנו אצל צוות גליה אינפוגרפיקס, אנו נמליץ לאחרים ללא כל ספק, מצפים לעבוד עם צוות הסטודיו בעתיד ומרוצים מאוד מהעבודה! "

מרסלו דימנטשטיין, מנהל מחקר ופיתוח, JDC Europe

 

לצפייה בפרסום ז׳רוסלם פוסט

WhatsApp chat