אודות גליה אינפוגרפיקס - Galia infographics
15480
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15480,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
יצירת אינפוגרפיקות חדשניות

יצירת אינפוגרפיקות מורכבות ומאויירות, עם ליווי מלא לאורך התהליך כולו, החל במחקר מעמיק, גיבוש קונספט ואפיון גרפי של התוצרים. מצגות Powerpoint ברות עריכה ומשולבות אינפוגרפיקה, לעסקים, Pitch Decks, כנסים ועוד.

כמעט בלתי אפשרי להבין או לנתח כמות גדולה של אינפורמציה כאשר אנו משתמשים בטקסט בלבד. אינפוגרפיקה עוסקת במתן הסבר חזותי ומיידי של מידע. כאשר יש לנו כמויות גדולות מאוד של תוכן אותו אנו רוצים להציג ולהבהיר באופן מיידי, אינפוגרפיקה היא כלי ויזואלי יעיל מאוד לקידום וחשיפת תוכן זה. בזמן שטרנדים שונים בעולם העיצוב הגרפי באים והולכים, אינפוגרפיקה היא כאן להישאר והיא כלי להמחשת והפצת מידע אשר הולך וצובר תאוצה. חברות גדולות וקטנות עושות שימוש באינפוגרפיקה למען השבחת המותג שלהן, ל״חינוך״ קהל היעד שלהן וליצירת אופטימיזציה של דירוגן במנועי החיפוש. אינפוגרפיקה יכולה להיות אינטראקטיבית ואנימטיבית, היא יכולה להיות הומוריסטית או עניינית, היא יכולה להיות חדשנית ומהפכנית, אינפוגרפיקה יכולה לרגש אותנו ולהניע אותנו לפעולה.
עיצוב אינפוגרפיקה הוא אחד מהתחומים היותר מאתגרים בעולם העיצוב החזותי, את תהליך העבודה האינפוגרפית שלי אני מתחילה תמיד עם מחקר מעמיק של התוכן הרלוונטי, קריאתו והבנתו עד הפרטים הקטנים, ארגון ויצירת הסדר הנכון שלו ומציאת תבניות, קישורים ומבנים מעניינים אשר יכולים לבוא לביטוי חזותי. העבודה דורשת דיוק וסדר יחד עם יצירתיות פורצת גבולות ומציאת פתרונות יוצאי דופן. תהליך העבודה האינפוגרפית הוא תהליך מרתק אשר בסופו מתקבל עיצוב בעל רושם עוצמתי המציג את נתוניו באופן הנוח והנגיש ביותר עבור קהל משתמשיו.

האם אתם זקוקים לאינפוגרפיקה?

צרו איתי קשר ב-galia.kehat@gmail.com

050-9808079

ואשמח לעזור 🙂

WhatsApp chat